ART / Etchings etc / Wood engraving 8214413
nr 821 4413
WOOD ENGRAVING
2 pcs, Japan, 18th/19th century, 37x24 + 24x37, damages.
2 st, Japan, 1700-/1800-tal, 37x24 + 24x37
Condition: skador
800
SEK 450
Monday April 22 2013
at 19:46:26
300 kr
400 kr